Podpora‎ > ‎

Návody

Do galerie můžete vložit své fotografievidea nebo komentáře z akcí prožitých na Domu setkání, které chcete veřejně sdílet s ostatními. Tyto webové stránky se tak mohou stát naším společným dílem, které účastníkům připomene prožité chvíle, a široké veřejnosti přiblíží atmosféru Domu setkání. Níže najdete informace o tom, jak postupovat.


Jak do galerie vložit Váš komentář nebo svědectví

přidáno: 18. 12. 2013 12:07, autor: Administrator setkani.org   [ aktualizováno 20. 12. 2013 9:16 ]

 1. Pro vložení svých zážitků a dojmů z akcí Manželských setkání můžete použít formulář pod tímto textem. Pokud nechcete vkládat fotografie nebo video, nechte druhý řádek formuláře nevyplněný.
 2. Pokud Vám výše uvedený postup připadá příliš komplikovaný, předejte nám příspěvek, které chcete zveřejnit, jakýmkoli jiným způsobem - třeba emailem (galerie@setkani.org).

Jak do galerie vložit vaše video?

přidáno: 6. 10. 2011 3:13, autor: Administrator setkani.org   [ aktualizováno 20. 12. 2013 9:14 ]

 1. Vložte své video na stránky www.youtube.com (podrobný návod najdete zde). Video nesmí být delší než 15 minut, v ochraně osobních údajů nastavit video buď jako veřejné (video může přehrát a zobrazit kdokoliv), nebo neuvedené (video může přehrát každý, kdo k němu má odkaz).
 2. Vyplněním formuláře (viz níže) pošlete odkaz na vaše video správci těchto stránek (možné jsou oba formáty "http://youtu.be/Q5im0Ssyyus" i "http://www.youtube.com/watch?v=Q5im0Ssyyus"). Můžete připsat text, který byste u videa chtěli mít.
 3. Následně může být vaše video přidáno do galerie Domu setkání.
 4. Pokud máte své video umístěné jinde, než na youtube (například na serveru vimeo.com), můžete prostřednictvím formuláře poslat odkaz i na toto video.
 5. Pokud Vám výše uvedený postup připadá příliš komplikovaný, předejte nám video, které chcete zveřejnit, jakýmkoli jiným způsobem. 
  V případě dotazů nás prosím kontaktujte (galerie@setkani.org).

Jak do galerie vložit vaše fotografie?

přidáno: 19. 9. 2011 8:42, autor: Administrator setkani.org   [ aktualizováno 20. 12. 2013 9:13 ]

 1. Vyberte fotografie, které chcete veřejně sdílet s ostatními.
 2. Doporučený nástroj, který Vám fotografie pomůže snadno uspořádat a sdílet, je aplikace Picasa (zdarma).
 3. Podle pokynů vytvořte webové album z vaší akce. Podrobný návod je ke stažení zde.
 4. Pošlete nám odkaz, na kterém Vaše webové album Picasa najdeme. 
 5. POZOR: Do galerie nelze vložit fotoalbum odkazem na fotky v albech Google+ (https://plus.google.com/photos/...), ale pouze odkazem na webová alba Picasa (https://picasaweb.google.com/... ). Jak zjistíte odkaz na své album Picasa?
 6. Odkaz je možné odeslat vyplněním formuláře (viz níže - preferovaný způsob), případně mailem (galerie@setkani.org).
 7. Následně může být Vaše album přidáno do galerie Domu setkání.
 8. Vaše album máte nadále plně pod kontrolou, můžete přidávat/ubírat fotografie, měnit jejich pořadí, popisy apod.
 9. Pokud máte svá fotoalba umístěna jinde, než ve Webových albech Picasa (například na serveru rajce.net), můžete nám poslat odkaz 
  i na tato alba.
 10. Pokud Vám výše uvedený postup připadá příliš komplikovaný, předejte nám fotografie, které chcete zveřejnit, jakýmkoli jiným způsobem. V případě dotazů nás prosím kontaktujte (galerie@setkani.org).

1-3 of 3