Menu Zavřeno

2011-11-19 Seminář VPS II

Milí přátelé, srdečně Vás zveme na setkání starších VPS-ek. Víme, jak je těžké sloužit a pomáhat druhým, když tak často potřebujeme ještě pomoc nebo povzbuzení my samotní. Právě proto je toto víkendové setkání určené jenom nám VPS-kám, abychom načerpali novou sílu, radost nebo moudrost, podle toho co potřebujeme a dokážeme si navzájem předat. Velmi si vážíme vaší práce a služby pro druhé, bez které by Manželská setkání nemohla být a mnoho manželských párů by nikdy nedostalo příležitost ke změně a růstu jako kdysi my. Nelze však jenom dávat, je potřeba si z času na čas také odpočinout a načerpat. Přijeďte a přijměte tento víkend jako příležitost pro vaši osobní obnovu a povzbuzení. Je to také nádherná příležitost k setkání a neformálnímu sdílení s přáteli, ostatními VPS-kami, na které obvykle není dost času. I tentokrát je pro Vás připravený pestrý a zajímavý program, ve kterém je prostor jak pro společnou modlitbu, ztišení, vzájemné sdílení a výměnu zkušeností, tak i pro nová témata, zopakování některých starých, odpočinek nebo čas jenom pro vás dva.

Hlavním tématem víkendu bude:

Objevování lásky skryté za slovy – o kterém budou přednášet Petr a Milena Jandovi, inspirováni knížkou „Jak beze slov zlepšit své manželství“ (P. Love, S. Stosny). Podělí se s námi o svoji zkušenost s objevováním strachu a studu, které zásadně ovlivňují ženské a mužské jednání ve vztazích. Pokud je rozpoznáme a naučíme se s nimi pracovat, máme velkou šanci své manželství udělat krásným. Petr a Milena nám už toto téma velmi krátce nastínili v létě na setkání VPS – teď nás s ním seznámí podrobněji. Pokud můžete, doporučujeme také přečtení uvedené knížky, jako přípravu na tento víkend. Po přednášce bude prostor se zamyslet a sdílet ve dvojicích i skupince. Následně večer jej prodiskutujeme společně s ostatními, abychom z něj přijali co největší užitek pro sebe i pro páry přicházející na MS.

Nenechte si to všechno ujít a určitě přijeďte. Těšíme se na setkání s vámi a přejeme plnost Boží blízkosti ve vašich srdcích i rodinách. Miloš a Gita Vyleťalovi

Foto: Luboš Imramovský (pro zobrazení klikněte na obrázek)

Foto: Jiří Šmahel (pro zobrazení klikněte na obrázek)